Lekarzu zabezpiecz się przed utratą dochodu.

Lekarzu pomyśl o swojej emeryturze.

Lekarzu zabezpiecz czas swojej mniejszej aktywności zawodowej.

Lekarzu wybierz kompleksową obsługę zawartych umów ubezpieczeniowych

1
2
3
4

Umów się z Przedstawicielem

Ubezpieczenie Compensa Zdrowie

Compensa Zdrowie to dostęp do kompleksowych prywatnych usług medycznych na najwyższym poziomie w ponad 700 placówkach w całej Polsce.
 
Wykupując prywatną opiekę medyczną Compensa Zdrowie każdy Ubezpieczony otrzymuje Kartę Ubezpieczenia, która jest kluczem dostępu do świadczeń medycznych w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia.
 
Ubezpieczenie Compensa Zdrowie możesz posiadać w następujących wariantach:
Leczenie ambulatoryjne – gdy chcesz mieć dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Leczenie ambulatoryjne dostępne jest w 2 opcjach:
  • Compensa Zdrowie z refundacją - w ramach programu możesz korzystać bezgotówkowo z szerokiej sieci wysokospecjalistycznych Rekomendowanych Placówek Medycznych oraz z dowolnej innej placówki w Polsce na zasadach refundacji. 
  • Compensa Zdrowie - w ramach programu możesz korzystać z placówek Centrum Medycznego Lux Med (dawnych CM LIM) oraz innych placówek współpracujących. Od 01.07.2013 do sieci placówek medycznych dołączyliśmy CM Lux Med. przy al. Stanów Zjednoczonych 72 w Warszawie, CM Lux Med. przy al. Niepodległości 44 w Szczecinie oraz Medycynę Rodzinną przy ul. Swobodnej 1 we Wrocławiu.

Leczenie szpitalne – gdy chcesz otrzymywać wysokie świadczenia na pokrycie kosztów leczenia szpitalnego oraz świadczenia operacyjnego.

Podstawowe informacje o ubezpieczycielu : 
Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1997 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. (www.vig.com , www.compensa.pl)

Firma oferuje duży wybór ubezpieczeń na życie dla Klientów indywidualnych oraz dla Klientów biznesowych, w tym m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe. W ofercie są produkty zarówno ze składką jednorazową, jak i regularną.
 
Klientom zainteresowanym pomnażaniem pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej Compensa oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w różnych walutach (PLN, EUR, USD). Produkty te pozwalają lokować środki finansowe poprzez korzystne rozwiązania inwestycyjne na całym świecie.
 
Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group proponuje nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo finansowe Klientom i ich rodzinom. Produkty Compensy to dobry sposób na bezpieczną przyszłość.